Антон Корвiн-Пiотровський

Народився 18.10.1980 р. у м. Києві у сім’ї науковців.
Після закінчення середньої школи здобув вищу освіту за спеціальністю «історія» у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (2002). При Інституті археології НАН України закінчив аспірантуру (2006).
Трудову діяльність розпочав у Інститут археології НАН України на посаді лаборанта у 1997 р., де працював з перервами до 2010 р. Протягом 2001–2013 рр. працював також у сфері видавничої діяльності, зокрема на керівних посадах у підприємствах видавництва та поліграфії різної форми власності. З травня 2013 р. – заступник директора державного підприємства «Науково-дослідний центр «Охоронна археологічна служба України» Інституту археології НАН України, а з грудня 2014 р. і по теперішній час – директор підприємства.
Веде активну громадську діяльність як член правління Всеукраїнської громадської організації «Спілка археологів України».
Як науковець цікавиться питаннями історії археологічної науки в Україні, методичними та правовим аспектами створення археологічної карти України, реформуванням сфери охорони культурної спадщини. Є співавтором низки проектів нормативно-правових актів.
Одружений, виховує чотирьох дітей.